Tepovanie

Tepovanie-
upratovanie Partizánske a okolie

V tejto sekcií sa dočítaš viac o službách, ktoré ponúkame pre domácnosti, firmy, hotely a  podobne

Špecializujeme sa na tepovanie a hĺbkové čistenie kobercov, čalúneného nábytku, sedačiek, postelí a matracov pre domácnosti a firmy, ako aj na čistenie kožených sedačiek, kresiel a koženného nábytku. Okrem toho sa zamerávame aj na čistenie okien, áut a kompleteného upratovania. 
Využívame profesionálne stroje ako na čistenie, tak aj na tepovanie. Urobíme za Vás všetku špinavú prácu, aby ste sa cítili ako v novom.

 

Najčastejšie otázky

Tepovanie a upratovanie Partizánske, Prievidza, Topoľčany a okolie

Kde pôsobíme?

Niektoré veci vieme spraviť priamo u nás vo Veľkých Uherciach (okres Partizánske) avšak väčšinu našej práce odvádzame priamo u zákaznikov. Najčastejšie pôsobíme v mestách Partizánske, Prievidza, Topoľčany, Nováky, ale dostaviť sa vieme kdekoľvek, nakoľko disponujeme vlastnými vozidlami na prepravu jednotlivých strojov a ostaných potrebných vecí.

Aké stroje používame?

Pracujeme s profesionálnymi strojmi a po odkskúšaní viacerých značiek sa nám najviac osvedčilo príslušenstvo od značky Numatic, Kärcher a Cecotec. Samozrejme, na každú vec je dobré niečo iné a preto sa snažíme dbať na kvalitu jednotlivých strojov, aby sme vždy vedeli našu prácu odviesť čo najlepšie.

Zameriavame sa predovšetkým na tepovanie a hĺbokvé čistenie od kobercov cez sedačky, autá, čaluneného a koženného nábytku, lešteniu svetiel áut a detailingu interiériov.

Je potrebné tepovanie?

Samozrejme že áno! Pravidelné tepovanie domácností je dôležité nie len z estetického ale aj zo zdravotného hľadiska. Kvalitné tepovanie zabezpečí to, že sa zbavíte nielen škvŕn, znečistenia a zápachu, ale aj týchto nežiadúcich obyvateľov vašej domácnosti. Opakované a pravidelné tepovanie je tou najjednoduchšou formou dezinfekcie, najmä v prípade pretrvávajúcich zdravotných ochorení spôsobených baktériami.

Ako a kedy pracujeme?

Všetko samozrejme závisí od Vaších požiadaviek a náročnosti práce. Niektoré veci vieme spraviť za pár hodín, iné môžu trvať dlhšie. Čím viac je daná položka znečistená, tým dlhšie trvá aj vrátenie jej pôvodného stavu avšak ani my nie sme kúzelníci a nie všetko sa dá spraviť k dokonalosti, no urobíme všetko pre to, aby ste boli s výsledkom spokojní. Pracujeme podľa individuálnych požiadaviek nie len cez pracovný týždeň ale aj víkendy a sviatky. Taktiež sa vieme dohodnúť aj na pravidelnej dennej, týždennej alebo mesačnej báze upratovania. Venujeme sa nielen domácnostiam ale aj firmám, školám, hotelom a podobne.

Koľko to trvá?

Rýchlosť našej práce závisí od znečistenia a plochy tepovania. Čím viac roboty, tým je samozrejme čas na vytepovanie a čistenie dlhší.
Priemerná doba schnutia je 4-10 hodín, no môže sa líšiť od materiálu ktorý tepujeme a taktiež od ostatných faktorov ako aj počasia.
Doba dezinfekcie ozónom závisí od veľkosti priestoru, ktorý sa dezinfikuje. Napríklad osobné auto trvá 15-20 minút a následne sa aspoň 20minút vyvetráva.

Čo je to ozón a ako funguje?

Ozón O3 čistí vzduch, odstraňuje tabakový dym, plyny a pachy z varenia, pach po domácich zvieratách, plesne. Dezinfekcia a čistenie ozónom poskytuje zdravší domov, atmosféru a životné prostredie. Ozón je viac ako 50-100x silnejší než samotný chlór a zároveň omnoho bezpečnejší ako ostatné čistiace chemické prípravky. Ničí až 99,9% nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy. Tento prírodný plyn, ktorý sa vyskytuje aj vo vzduchu sa dokáže dostať aj do najmenej dostupných miesť a do hĺbky vlákien materiálov. Baktérie po kontakte s ozónom sú úplne zneškodnené. Ozón neprekrýva zápachy, ale trvalo ich odstraňuje. Je taktiež veľmi účinný pre alergikov a ľudí, ktorí majú radi čistý a nezávadný vzduch.
Špeciálna akcia  – ku balíkom tepovania vozidiel, máte od nás dezinfekciu ozónom daného auta za 10€.

Čo všetko vlastne obnáša car detailing?

Okrem tepovania a upratovania domácnosti a firiem sa taktiež špecializujeme práve o autá – car detailing. Určite si pamätáte ten úžasný pocit, ako ste si kúpili svoje auto, ktoré beriete ako ďalšieho člena rodiny o ktorého sa treba starať, no toto nadšenie prirodzene časom opadlo. Je normálna vec, že po pár mesiacoch Vám prestane prekážať nejaké to zrnko prachu, jedenie v aute, nechanie tam obalu od ktoré sa môže niečo zašpiniť a podobne. Interiér sa následne zanesie, stratí svoju vôňu novotou, lesk a celkovo šarm. No a práve tomuto všetkému sa venujeme, aby sme dokázali autu navrátiť pôvodný stav. Hĺbkové vytepovanie sedačiek, koberčekov, kufru a podlahy, následná údržba interiéru pomocou špecialných prostriedkou na obnovu plastových častí, okien. Taktiež sa venujeme aj lešteniu svetiel, aby ste mali nielen lepšiu viditeľnosť vďaka lepšej svietivosti ale aj aby auto prešlo vôbec cez STK.

Kontakt

Máte vybrané alebo si chcete nechať vypracovať individuálnu cenovú ponuku?