Tepovanie

Tepovanie-
upratovanie Partizánske a okolie

V tejto sekcií sa dočítaš viac o službách, ktoré ponúkame pre domácnosti, firmy, hotely a  podobne

Špecializujeme sa na tepovanie a hĺbkové čistenie kobercov, čalúneného nábytku, sedačiek, postelí a matracov pre domácnosti a firmy, ako aj na čistenie kožených sedačiek, kresiel a koženného nábytku. Okrem toho sa zamerávame aj na čistenie okien, áut a kompleteného upratovania. 
Využívame profesionálne stroje ako na čistenie, tak aj na tepovanie. Urobíme za Vás všetku špinavú prácu, aby ste sa cítili ako v novom.

 

Najčastejšie otázky

Tepovanie a upratovanie Partizánske, Prievidza, Topoľčany a okolie

Kde pôsobíme?

Niektoré veci vieme spraviť priamo u nás vo Veľkých Uherciach (okres Partizánske) avšak väčšinu našej práce odvádzame priamo u zákaznikov. Najčastejšie pôsobíme v mestách Partizánske, Prievidza, Topoľčany, Nováky, ale dostaviť sa vieme kdekoľvek, nakoľko disponujeme vlastnými vozidlami na prepravu jednotlivých strojov a ostaných potrebných vecí.

Aké stroje používame?

Pracujeme s profesionálnymi strojmi a po odkskúšaní viacerých značiek sa nám najviac osvedčilo príslušenstvo od značky Numatic, Kärcher a Cecotec. Samozrejme, na každú vec je dobré niečo iné a preto sa snažíme dbať na kvalitu jednotlivých strojov, aby sme vždy vedeli našu prácu odviesť čo najlepšie.

Zameriavame sa predovšetkým na tepovanie a hĺbokvé čistenie od kobercov cez sedačky, autá, čaluneného a koženného nábytku, umývaniu okien, parapiet až po kompletné upratovanie nie len pre domácnosti ale ja firmy. 

Je potrebné tepovanie?

Samozrejme že áno! Pravidelné tepovanie domácností je dôležité nie len z estetického ale aj zo zdravotného hľadiska. Kvalitné tepovanie zabezpečí to, že sa zbavíte nielen škvŕn, znečistenia a zápachu, ale aj týchto nežiadúcich obyvateľov vašej domácnosti. Opakované a pravidelné tepovanie je tou najjednoduchšou formou dezinfekcie, najmä v prípade pretrvávajúcich zdravotných ochorení spôsobených baktériami.

Ako a kedy pracujeme?

Všetko samozrejme závisí od Vaších požiadaviek a náročnosti práce. Niektoré veci vieme spraviť za pár hodín, iné môžu trvať dlhšie až pokým nie je výsledok 100%-tný. Čím viac je daná položka znečistená, tým dlhšie trvá aj vrátenie jej pôvodného stavu avšak ani my nie sme kúzelníci a nie všetko sa dá spraviť k dokonalosti, no urobíme všetko pre to, aby ste boli s výsledkom spokojní. Pracujeme podľa individuálnych požiadavok nie len cez pracovný týždeň ale aj víkendy a sviatky. Taktiež sa vieme dohodnúť aj na pravidelnej dennej, týždennej alebo mesačnej báze upratovania. Venujeme sa nielen domácnostiam ale aj firmám, školám, hotelom a podobne.

Koľko to trvá?

Rýchlosť našej práce závisí od znečistenia a plochy tepovania. Čím viac roboty, tým je samozrejme čas na vytepovanie a čistenie dlhší.
Priemerná doba schnutia je 4-10 hodín, no môže sa líšiť od materiálu ktorý tepujeme a taktiež od ostatných faktorov ako aj počasia.
Doba dezinfekcie ozónom závisí od veľkosti priestoru, ktorý sa dezinfikuje. Napríklad osobné auto trvá 5-10minút a následne sa aspoň 20minút vyvetráva.

Čo je to ozón a ako funguje?

Ozón O3 čistí vzduch, odstraňuje tabakový dym, plyny a pachy z varenia, pach po domácich zvieratách, plesne. Dezinfekcia a čistenie ozónom poskytuje zdravší domov, atmosféru a životné prostredie. Ozón je viac ako 50-100x silnejší než samotný chlór a zároveň omnoho bezpečnejší ako ostatné čistiace chemické prípravky. Ničí až 99,9% nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy. Tento prírodný plyn, ktorý sa vyskytuje aj vo vzduchu sa dokáže dostať aj do najmenej dostupných miesť a do hĺbky vlákien meteriálov. Baktérie po kontakte s ozónom sú úplne zneškodnené. Ozón neprekrýva zápachy, ale trvalo ich odstraňuje. Je taktiež veľmi účinný pre alergikov a ľudí, ktorí majú radi čistý a nezávadný vzduch.
Špeciálna akcia  – ku balíkom tepovania vozidiel, máte od nás dezinfekciu ozónom daného auta za polovicu

Čo všetko vlastne obnáša car detailing?

Okrem tepovania a upratovania domácnosti a firiem sa taktiež špecializujeme práve o autá – car detailing. Určite si pamätáte ten úžasný pocit, ako ste si kúpili svoje auto, ktoré beriete ako ďalšieho člena rodiny o ktorého sa treba starať, no toto nadšenie prirodzene časom opadlo. Je normálna vec, že po pár mesiacoch Vám prestane prekážať nejaké to zrnko prachu, jedenie v aute, nechanie tam obalu od ktoré sa môže niečo zašpiniť a podobne. Interiér sa následne zanesie, stratí svoju vôňu novotou, lesk a celkovo šarm. No a práve tomuto všetkému sa venujeme, aby sme dokázali autu navrátiť pôvodný stav. Hĺbkové vytepovanie sedačiek, koberčekov, kufru a podlahy, následná údržba interiéru pomocou špecialných prostriedkou na obnovu plastových častí, okien. Samozrejme nezabúdame ani na exteriér o ktorý sa staráme taktiež špecialnými prostriedkami na údržbu vozidla s PH neutrálnou penou, ručným umytím celého vozidla, kolies a motoru. Okrem toho vieme autu rozleštiť jemné škriabance a aplikovať vosk, keramiku prípadne tekuté stierače. Proste všetko, čo Vaše auto bude potrebovať.

tepovac
tepovanie sedacky
tepovanie aut partizanske
Kontakt

Máte vybrané alebo si chcete nechať vypracovať individuálnu cenovú ponuku?